پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​ تکمیل عملیات تقاطع غیر همسطح سه راهی سیمان

تاریخ انتشار: 1397/03/20

​ تکمیل عملیات تقاطع غیر همسطح سه راهی سیمان

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران کیهان یاسمی سرپرست معاونت راهداری از اجرای تقاطع غیر همسطح بتنی سه راهی سیمان واقع در محور تهران به پاکدشت خبر داد.
کیهان یاسمی سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران گفت: در سنوات گذشته محور امام رضا(ع) مورد تعریض و بهسازی قرار گرفت ولیکن عدم تعریض پل منجر به پیدایش گره ترافیکی بر روی پل شد.
یاسمی اظهار داشت: تعریض این پل به همراه احداث دسترسی های استاندارد و رمپ منتهی به میدان غنی آباد موجب اصلاح هندسی مسیرهای تقاطع ، ‌اصلاح هندسی دماغه ‌ها، رفع گلوگاه ترافیکی در محل پل، تکمیل تبادلات تقاطع، ‌‌برقراری توازن مسیرهای متقاطع و تأمین دسترسی مناسب به مراکز خدماتی همچون جایگاه‌ های سوخت رسانی خواهد شد.
وی ادامه داد: بخشی از این عملیات با برآورد اولیه 67 میلیارد ریال در هفته گذشته به مناقصه گذاشته شده و پیش بینی می گردد با انتخاب پیمانکار، عملیات اجرایی از شهریور ماه سال جاری آغاز گردد.
یاسمی ابراز امیدواری کرد که با تعامل مثبت و مناسب و با سرعت بخشیدن در سهولت عبور و مرور در دو حوزه درون شهری و برون شهری، ‌ترافیک بزرگراه امام رضا (ع)‌ روان ‌تر شده ‌و شاهد افزایش ایمنی کاربران این محور باشیم.مشخصات:
نظرات: *