پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
ادامه پروژه تعریض محور هراز

تاریخ انتشار: 1397/04/12

ادامه پروژه تعریض محور هراز

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران شروع به کار مجدد تعریض محور هراز محدوده ی گالری امامزاده هاشم آغاز گردید .
محمد رضا زماني رئيس اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي رودهن و پرديس بابیان این مطلب گفت :: دکتر تیموری معاونت محترم توسعه و منابع سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي كشور و دکتر زمانی نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و مهندس محبی معاونت محترم راهداري استان تهران از راه هاي تحت مسئوليت شهرستان بازديد ميداني به عمل آمد
محمد رضا زماني افزود: در اين بازديد از محورهاي موصلاتي واقع در اين شهرستان و علي الخصوص پروژه تعریض محور هراز بازديد به عمل آمد و مشكلات و چالش هاي موجود در اين شهرستان مورد طرح ، بررسي و آسيب شناسي قرار گرفت
زماني افزود: در راستا ارتقا سطح ايمني محورهاي موصلاتي رودهن و پرديس رفع معضلات و مشكلات موجود در ماشین آلات سنگین اين اداره مورد بررسي و چاره انديشي قرار گرفت.
با توجه به بازدید از ماشین آلات سنگین این اداره  و وضعیت موجود آنها  و مساعدت هایی در خصوص اعتبارات ویژه جهت خرید ماشین آلات سنگین راهداری صورت گرفت . 
در اين بازديد مسائل مرتبط با شهرستان در خصوص رفع مشكلات و معضلات مطرح و تمهيداتي در جهت رفع آن ارائه شد.
در پايان افزود: اميد است به ياري خداوند متعال با همراهي دلسوزانه متصديان امر و مسئولين شهرستان به زودي شاهد بر طرف شدن معضلات موجود در اين منطقه باشيممشخصات:
نظرات: *