پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع




​ بازدید از شهرستان ری و پردیس

تاریخ انتشار: 1397/07/17

​ بازدید از شهرستان ری و پردیس

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران؛ مهندس نوروزی مدیرکل، از راهدارخانه و محورهای دو شهرستان ری و پردیس بازدید میدانی بعمل آورد.

حیدر نوروزی ضمن بازدید از راهدارخانه ها گفت: لازم است راهدارخانه ها جهت اسکان موقت و اضطراری مسافران به تجهیزاتی نظیر پتو، سیستم های تهویه و گرمایشی و سایر امکانات جهت امداد رسانی به کاربران جاده ای مجهز باشند. 

وی از سوله های نمک ، شن و ماسه و همچنین انبارهای حاوی تابلو ، علائم و تجهیزات ایمنی بازدید بعمل آورده و تامین و انبار نمک مورد نیاز عملیات برفروبی و رفع کمبودها و تامین و تجهیز هر چه سریعتر راهدارخانه ها را خواستار شد.

نوروزی ضمن بازدید و بررسی وضعیت ماشین آلات سبک و سنگین راهداری دستور تعمیر و تجهیز تمامی دستگاهها ظرف 15 روز آینده و آماده باش تجهیزات فوق جهت عملیات برفروبی را صادر نمود.

وی ضمن بازدید از نقاط حادثه خیز، به خصوص محورهای پرتردد منتهی به استانهای شمالی بر ایمن سازی و اصلاح هندسی این نقاط تاکید نموده و افزایش ایمنی هر چه بیشتر کاربران جاده ای را خواستار شد.

این مقام مسئول در بازدید از محور جاجرود، لق گیری سنگ ها و ممانعت از ریزش سنگ به سطح جاده با استفاده از فنس و سایر روشهای علمی و نوین را گوشزد نمود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران به عملیاتی شدن هر چه سریعتر پروژه های راکد و نیمه تمام پرداخت و راه اندازی آنها را در اسرع وقت خواستار شد.





























مشخصات:
نظرات: *