پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​اهداء 200کلاه ایمنی به موتورسواران ​ شهرستان ری

تاریخ انتشار: 1397/07/21

​اهداء 200کلاه ایمنی به موتورسواران ​ شهرستان ری 

به گزارش روابط عمومی  اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران به مناسبت هفته نیروی انتظامی همایش راکبین موتور سوار به همت اداره ایمنی و ترافیک استان و اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ری با همکاری فرمانده پلیس راه غرب استان تهران در تالار میلاد نور حسن آباد شهرستان ری برگزار گردید. 

این همایش در راستای ارتقاء فرهنگ عمومی جامعه و راکبین موتورسوار در استفاده از کلاه ایمنی و احترام به قوانین راهنمایی و رانندگی در هفته نیروی انتظامی صورت پذیرفت.

فرشاد اسکندری رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ری در این رابطه گفت : رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، موجب افزایش ایمنی راکبین موتورسوار است و اجرای این قوانین از سوی افراد عامل بسیار مهمی در کاهش تصادفات و تلفات جاده ای دارد.

اسکندری در ادامه گفت: طبق آمار واصله 20% از تصادفات منجر به فوت مختص راکبین موتور سوار می باشد که ضرورت استفاده از کلاه ایمنی و دقت در رانندگی باید مورد توجه جدی موتوسواران قرار گیرد .

وی تصریح کرد: هدف از اهدای کلاه ایمنی به موتورسواران ترویج استفاده از کلاه ایمنی و فرهنگ صحیح موتورسواری است و تشویقی برای افرادی است که قوانین را به خوبی رعایت می کنند.

گفتنی است در پایان این همایش به  200نفر از شرکت کنندگان کلاه ایمنی رایگان اهدا گردید.
مشخصات:
نظرات: *