پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​اجرای 5دوره آموزشی طرح ارتقا ایمنی راکبین موتورسیکلت در شهرستان پاکدشت

تاریخ انتشار: 1397/07/17

​اجرای 5دوره آموزشی طرح ارتقا ایمنی راکبین موتورسیکلت در شهرستان پاکدشت

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران سعید ملکی رییس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای پاکدشت گفت: از ابتدای سال 97 تا کنون 5دوره آموزشی طرح ارتقای ایمنی راکبین موتور سوار در روستاهای شهرستان پاکدشت برگزار گردیده است .

وی هدف از برگزاری دوره های آموزشی را رعایت مقررات عبور و مرور توسط راکبان موتور سیکلت و تاکید براستفاده از کلاه ایمنی و حفظ حقوق شهروندان توسط رانندگان موتورسیکلت دانست و خاطرنشان کرد : . با برگزاری چنین دوره هایی در سطح شهرستان می توان از وقوع بسیاری از حوادث ناگوار و تصادفات جلوگیری نموده تا انشاءا...  شاهد افزایش و ارتقای فرهنگ  ایمنی در جاده ها و معابر شهری باشیم

ملکی افزود: توزیع رایگان اقلام ایمنی از برنامه‌های طرح ارتقاء ایمنی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای است که با مساعدت مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان و فرماندار شهرستان در راستای ترویج فرهنگ استفاده از کلاه ایمنی در میان موتورسواران اجرا گردید .

رییس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان پاکدشت ادامه داد: همه باید تلاش کنیم با فرهنگ‌سازی، رعایت کامل قوانین و بهره‌گیری از آموزش‌های لازم شاهد کاهش تلفات و تصادفات جاده ای باشیم.

گفتنی است، در مجموع  اقلام ایمنی شامل350عدد کلاه ایمنی300عدد جلیقه ،300جلد کتابچه ایمنی و همچنین 350برچسب ایمنی  به مالکین موتورسیکلت بصورت رایگان توزیع شد .
مشخصات:
نظرات: *