پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​ نشست هم اندیشی باهدف ارتقاء سطح خدمات دهی حمل و نقل کالای استان تهران

تاریخ انتشار: 1398/02/15

​ نشست هم اندیشی باهدف ارتقاء سطح خدمات دهی حمل و نقل کالای استان تهران

برگزاری نشست هم اندیشی با اعضای هیأت مدیره انجمن صنفیِ موسسات و شرکت های حمل و نقل کالای استان تهران

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران؛ نشست هم اندیشی با هدف بررسی مشکلات و ارائه راهکارهای مناسب جهت ارتقاء سطح خدمات دهی حمل و نقل کالا با حضور مدیرکل و معاون حمل و نقل این اداره کل و اعضای هیأت مدیره انجمن صنفیِ موسسات و شرکت های حمل و نقل کالای استان تهران به میزبانی این اداره کل برگزار گردید.    

در ابتدای این نشست حیدر نوروزی مدیرکل ، ضمن خوش آمدگویی به حاضرین گفت: اداره کل و صنف حمل و نقل کالا اعضای یک خانواده بوده و همسو و هماهنگ، مشکلات این حوزه را پیگیری و در افزایش سطح خدمات دهی حمل و نقل کالای استان تهران همراه خواهیم بود.

نوروزی با اشاره به بارشهای اخیر و بروز سیلاب در بسیاری از نواحی کشور از تلاش و خدمات صنف حمل و نقل کالای استان تهران در امر امدادرسانی و کمک به هموطنان استان های سیل زده قدردانی نمود.

در این نشست اعضای هیأت مدیره صنف حمل و نقل کالا به بیان مشکلات و ارائه پیشنهادات پرداختند و پس از بررسی مشکلات و پیشنهادات توسط مدیرکل، راهکارهای لازم ارائه و مقرر گردید با انجام پاره ای مکاتبات و پیگیری ها، مشکلات تا حدمطلوبی حل و فصل گردد. 

در ادامه محمد حسن کلهری معاون حمل و نقل اداره کل با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور و کاهش نسبی تقاضای حمل بار، تبعات این موضوع را ایجاد رقابت ناسالم بین شرکت های حمل و نقل عنوان کرد و گفت: برای جلوگیری از تخلفات، هیأت مدیره انجمن صنفی اطلاع رسانی لازم را به شرکت های زیر مجموعه انجام تا از بروز تخلف توسط آنها پیشگیری شود.

در آخر حیدر نوروزی مدیرکل، بر لزوم آماده سازی هرچه سریعتر زیرساخت های شهرک حمل و نقل استان تهران توسط صنف تاکید و از اقدامات انجام گرفته در آماده سازی راه دسترسی و کمک به راه اندازی شهرک حمل و نقل کالای استان تهران قدردانی نمود.
مشخصات:
نظرات: *