پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​ برگزاری مراسم تکریم و معارفه معاون توسعه مدیریت و منابع

تاریخ انتشار: 1398/02/16

​ برگزاری مراسم تکریم و معارفه معاون توسعه مدیریت و منابع

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران؛ طی مراسمی در روز یکشنبه پانزدهم اردیبهشت ماه سال 98 تکریم و معارفه معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران با حضور مدیرکل، معاونین و رییس اداره حراست در دفتر مدیرکل برگزار گردید.

حیدر نوروزی با بیان اینکه تغییر و تحولات در سیستم اداری، موجبات افزایش توانمندی، دانش و مهارت افراد را فراهم می آورد افزود: هر انسانی مجموعه ای از استعداهای گوناگون بوده که در جریان تغییرات، بسیاری از استعدادهای بالقوه با جویایی و پویایی فرد به توانایی های بالفعل تبدیل و این امر تاثیر به سزایی در رشد و تعالی افراد دارد.

گفتنی است: مهندس حسن نیا معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای طی حکمی در تاریخ هشتم اردیبهشت ماه سالجاری احمدآفرین محمدزاده را به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران منصوب نمود. 

لازم به ذکر است احمد آفرین محمدزاده سوابق کاری و مدیریتی چون؛ مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران، مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان مازندران و معاون حمل و نقل  اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان مازندران، معاون دفتر ریاست و روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای را در پرونده کاری و مدیریتی خود دارد.
مشخصات:
نظرات: *