پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​ برگزاری اولین جلسه شورای اداری در سال ۹۸

تاریخ انتشار: 1398/02/16

​  برگزاری اولین جلسه شورای اداری در سال ۹۸


به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران؛ اولین جلسه شورای اداری امسال در سالن جلسات اداره کل برگزار گردید.

این جلسه امروز شانزدهم اردیبهشت با حضور مدیر کل، معاونین، رؤسای ادارات ستادی و تابعه به همراه دیگر مسئولین برگزار شد.

حیدر نوروزی مدیرکل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران ضمن تبریک به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان از تمامی حضّار بابت زحمات شبانه روزی و پیگیری های ویژه و انجام بهینه امور با وجود کمبودها و مشکلات موجود در اجرای طرح های راهداری زمستانی و نوروزی قدردانی نمود. 

نوروزی هدف از این نشست را هماهنگی و بررسی مسائل و مشکلات موجود عنوان نمود و گفت: ادارات شهرستانی خط مقدم اجرای عملیات راهداری هستند و معاونین و رؤسای ادارات ستادی با تمام امکانات، توان و تجهیزات، ادارات شهرستانی را پشتیبانی و تجهیز نمایند.

در ادامه این نشست رؤسای ادارات شهرستانی ضمن ارائه گزارش عملکرد، مشکلات و کمبودهای حوزه تحت پوشش خود را عنوان و پیشنهاد و راهکارهای تخصصی خود را مطرح نمودند.

نوروزی پس از شنیدن سخنان حاضرین، به ارائه راهکارها جهت رفع مشکلات و نواقص باقی مانده پرداخت و گفت: امید است با تمهیدات اندیشیده شده و اقدامات صورت گرفته، در سالجاری شاهد افزایش ایمنی و آرامش برای تمامی کاربران جاده ای و سهولت تردد و روانی ترافیک در تمام محورهای مواصلاتی استان تهران باشیم.

مدیرکل خرید ماشین آلات جدید و پایین آمدن عمر ناوگان را مطرح و از ادارات تابعه خواست پیگیری جهت تعمیر و به روز رسانی ماشین آلات و رفع نقاط حادثه خیز را در اولویت کاری خود قرار دهند.
مشخصات:
نظرات: *