پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​ بازدید سرزده مسئولان از پایانه حمل و نقل کالای استان تهران

تاریخ انتشار: 1398/04/04

​ بازدید سرزده مسئولان از پایانه حمل و نقل کالای استان تهران


با هدف افزایش رفاه حال رانندگان و ارتقاء کمّی و کیفی حمل و نقل کالا بازدید سرزده ای از پایانه حمل و نقل کالای استان تهران صورت گرفت.


به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران؛ سوم تیرماه سالجاری بازدید سرزده ای از پایانه حمل و نقل کالای استان تهران با حضور منصور فخاران مشاور ریاست و مدیرکل روابط عمومی سازمان و حیدر نوروزی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران صورت پذیرفت. 

این بازدید با حضور معاون حمل و نقل، رئیس حراست و سرپرست روابط عمومی استان تهران و دیگر مسئولین همراه بود.

منصور فخاران مشاور ریاست سازمان و مدیرکل روابط عمومی از راه اندازی رادیو راهبران در پایانه کالا خبر داد.

این مقام مسئول ضمن بازدید از بخش های مختلف پایانه، به سرزندگی و حجم بالای تبادل کالا و حساسیت این پایانه اشاره کرد و گفت: با تبلیغات گسترده تر در استفاده رانندگان از سامانه 141 و افزایش اطلاع رسانی و تبلیغات محیطی می توان در ارتقاء سطح آگاهی رانندگان و کاهش تلفات جاده ای گام های موثری برداشت. 

در ادامه این بازدید حیدر نوروزی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران با تشکیل جلسه ای با مسئولان فوق الذکر مشکلات و کمبودهای پایانه را بررسی و بر رفع هرچه سریعتر نواقص تاکید نمود.

نوروزی از کاشت 3400 اصله نهال در این پایانه و گسترش فضای سبز آن خبر داد و افزود: رسیدگی به فضای سبز، ارتقاء سطح بهداشتی و نظافتی، جمع آوری سگ های ولگرد از جمله اقدامات مفیدی بود که تا کنون به انجام رسیده است.

وی از فعالیت های عمرانی گسترده در این پایانه خبر داد و افزود: عملیات عمرانی به ویژه در رفع معضل  فاضلاب ، تصفیه خانه، موتور خانه و گازرسانی انجام و تا رسیدن به حد مطلوب در حال پیگیری می باشیم.

لازم به ذکر است در این نشست حضار به بیان مشکلاتی چون کمبود دوربین پلاک خوان، راهبند و غیره پرداخته و برخورد با دستفروشان، حل مشکل ورودی و خروجی خودروهای سواری، افزایش خوابگاه، حمام و سرویس های بهداشتی، احداث پارکینگ و ساماندهی فضا و تعمیر غرفه ها جهت رفاه هر چه بیشتر رانندگان در دستور کار قرار گرفت. 
مشخصات:
نظرات: *