پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​ بازدید سرزده مسئولان از پایانه مسافربری جنوب استان تهران

تاریخ انتشار: 1398/04/04

با هدف مدیریت سفرهای تابستانی بازدید سرزده ای از پایانه جنوب استان تهران صورت گرفت


به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران؛ سوم تیرماه سال ۹۸ بازدید سرزده ای از پایانه مسافربری جنوب با حضور منصور فخاران مشاور ریاست و مدیرکل روابط عمومی سازمان و حیدر نوروزی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران صورت پذیرفت. 

این بازدید با حضور معاون حمل و نقل استان تهران، سرپرست روابط عمومی، مسئول دفتر نمایندگی اداره کل در پایانه جنوب و دیگر مسئولین همراه بود.

منصور فخاران مشاور ریاست سازمان و مدیرکل روابط عمومی ضمن بازدید از بخش های مختلف پایانه، با مسافران و رانندگان رو در رو صحبت و مشکلات و کمبودها را از زبان آنان جویا شد.

فخاران گفت: اولویت اصلی سازمان راهداری و حمل جاده ای، ایمنی رانندگان و کاربران جاده ای می باشد.

وی یکی از دلایل اصلی تصادفات و تلفات جاده ای را خستگی و خواب آلودگی رانندگان عنوان نمود و گفت: با وجود افزایش سطح رفاه و بهبود وضعیت خوابگاه، حمام ، سرویس های بهداشتی و نمازخانه پایانه جنوب نسبت به سال قبل، برای رسیدن به حد مطلوب نیاز به رسیدگی بیشتری می باشد.

وی افزود: در راستای افزایش رفاه و بالا ببردن سطح هوشیاری رانندگان ایجاد مکان های ورزشی و تفریحی در پایانه ها کمک شایانی به رفع کسالت و خواب آلودگی آنان و افزایش ایمنی کاربران جاده ای می نماید.

حیدر نوروزی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران ضمن بازدید از تمامی پخش های پایانه مسافربری جنوب گفت: به منظور مدیریت سفرهای تابستانی بازدید از پایانه ها با جدیت و حساسیت بیشتری در حال انجام است.

وی ضمن قدردانی از زحمات و حضور موثر محمدحسن مزینانی مسئول دفتر نمایندگی اداره کل در پایانه جنوب و کارکنان، وضعیت پایانه جنوب را مطلوب ارزیابی کرد.

وی در پایان گفت: امید است با همدلی، همفکری و هماهنگی تمامی ارگان های ذیربط شاهد افزایش سطح ایمنی و خدمات دهی به هموطنان در سفرهای تابستانی امسال باشیم.

 مشخصات:
نظرات: *